Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail
П'ятниця, 30 березня 2012, 11:16    |

Зміни світ на краще! Зроби перший крок!

Зміни світ на кращеБажаєш змінити світ – почни з себе! Людина – творець власного майбутнього, яка здатна зробити життя кращим, не чекаючи благ, обіцяних владою. Не сиди склавши руки! Громадський рух «Кияни передусім!» та Віктор Пилипишин дають тобі можливість зробити добру справу. Спільно з нами можеш змінити на краще свій двір, вулицю, мікрорайон, місто, а разом з ними й увесь світ.

Кожен третій німець є учасником громадського життя своєї країни. Мінімум 5 годин в місяць він працює на благо суспільства як доброволець. Половина англійців готові стати волонтерами. Вважають, що це принесе користь не тільки іншим людям, але і їм особисто. 56% дорослих громадян США є активними добровольцями, які беруть участь в громадських акціях. 19% французів, 26% японців та 33% ірландців хоча б раз в житті займалися волонтерською діяльністю. Вони самостійно змінювали власне життя! Ти не гірший за них!

80% волонтерів в Україні – це молодь у віці 15-19 років. Близько 72% – жінки. Тоді як в Західній Європі це, як правило, жінки після 30-ти, які вже мають дітей. 85% добровольців вказують виключно альтруїстичні мотиви своєї діяльності. 15% хочуть отримати нові навички та знання паралельно з навчанням. 4,4% розглядають волонтерство як можливість отримати гарну роботу. Більшість вважають цю діяльність, перш за все, допомогою бідним. Дехто вважає, що добровільна діяльність – це імітація роботи. Таких, правда, небагато – всього 0,9%.

Долучайся до акції

  • Отримай насіння квітів та зелені від активістів громадського руху «Кияни передусім!»
  • Усно повідом нашому волонтеру про бажання стати учасником акції або заповни анкету і вишли її за адресою 04111 вул. Салютна, 15, офіс 34-а. Також учасник акції може зареєструватись заповнивши нижче на сайті "Форму реєстрації в акції"  або зателефонувавши за номером 4-999-888.
  • 21 квітня в рамках міжнародного суботника облаштуй клумбу у своєму дворі або висій насіння на балконі.
  • Після телефонного дзвінка наших активістів, сфотографуй свій зелений шедевр.

В кінці літа кожен учасник акції отримає цінні та заохочувальні призи від громадського руху «Кияни передусім!» та Віктора Пилипишина.

Пам’ятай - зміни починаються з тебе!

 
Банер
АДРЕСНА ПРОГРАМА ДІЙ ВІКТОРА ПИЛИПИШИНА
Передвиборча програма Віктора Пилипишина
приймальні
 

Голосування

Чи готові ви взяти участь у експерименті – скинутися грошима, найняти іноземну кампанію і зробити кілька кілометрів дорожнього покриття? Таким чином, ми побачимо, чи реально зробити дорогу якісно і надовго, якщо робити її без «відкатів» і «на совість»
Результати
 
 
 
Університет третього віку

 

Відео

  

 
Діти передусім!
 

Останні коментарі

 

Творчість передусім!

Монолог

Во все века

Была Фемидой, Музой и Звездою,

Марией-матерью и Лыбедью-сестрою,

Носительницей доброты, любви,

И вечною дарительницей жизни,

А вы, великие мужи,

Презрев мои исконные деянья,

Одели на меня стальное одеянье,

И в руки дали щит и меч.

Зачем? Чтоб вас, мужи, беречь?

Чтоб неба синь мечом кромсать на тучки?

Тут вы, мужи, дошли до ручки.

Аве, Мария!

Иноземцева Лариса Михайловна, студентка Университета третьего возраста

Детальніше...    |   П'ятниця, 15 квітня 2011, 11:01
   
 

Корисні посилання

Персональний сайт Віктора Пилипишина

Блог Віктора Пилипишина на УП

 

Розсилка

 

Iм'я:

 

e-mail:

 

Вiдписатись

 
 
Форум активних Киян Форум активних киян Моє місто Моя карьера Мої розваги Спорт та туризм Моє авто Моя дача Смачненьке та корисне
Гаряча лінія
Телефон гарячої лінії громадського руху Кияни передусім!