Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail
П'ятниця, 19 жовтня 2012, 13:01    |

Моя особиста пропозиція до Кличка та Яценюка

VO1R4603_1Ми практично добігли фінішу. Тож давайте тепер відверто відповімо на ключове  запитання цих виборчих перегонів. Відповімо без популізму та без класичного політичного цинізму. Відверто, в очі один одному. В Києві, в конкретному мажоритарному окрузі, нам потрібен єдиний узгоджений кандидат лише від опозиції чи від усіх здорових сил суспільства? Чому питаю? Тому що серед висуванців опозиції по Шевченківському району хтось – з Вишгородського чи Васильківського, хтось з інших районів Київської області, а дехто взагалі проживає у Дніпропетровську або Харкові. Розумію, що ці кандидати, можливо, порядні та чесні люди. Мабуть, у себе в райрадах вони зробили щось корисне для виборців. То чому б їм не поборотися за депутатський мандат саме в тих округах, де їх знають. А заразом і набратися досвіду.

Тому в мене є конкретне питання до лідерів потужних опозиційних сил «УДАРу» Кличка та Об'єднаної опозиції Яценюка.

Ми ж декларуємо, нібито, однакові речі. Говоримо про майбутнє Києва та району, прагнемо змін, хочемо, щоб наші діти жили в цьому місті і були щасливі. Але що ми робимо для цього? Висуваємо незнайомих людям кандидатів і розпорошуємо свої сили?

Проблема багатьох українських політиків в тому, що вони думають старими категоріями. Вони звикли до пропорційних виборів, вони не розуміють, що зараз в округах працюють дійсно незалежні авторитетні кандидати. Це не люди другого сорту, не потенційні «тушки», якими дехто хоче їх виставити. Вони користуються довірою людей. Тому подібні характеристики ображають не тільки цих кандидатів і мене особисто, але й виборців, які за нами стоять. Я особисто знаю, що Ви – Арсеній та Ви – Віталій – зовсім нове покоління політичних діячів і мислите по-іншому. Впевнений, що ви не хочете будувати демократичне суспільство, спираючись на єзуїтські методи дискредитації опонентів та ігноруючи волю значної частини українців. То все ж таки, який парламент і яку країну ми хочемо отримати після 28 жовтня?

Мабуть, вперше серед українських політиків я пропоную партійним лідерам просте та ефективне рішення проблеми нашої роз’єднаності. Більше того, пропоную зробити це рішення потужним символічним жестом єдності. Бо ми ж стоїмо на однакових засадах – європейськість, свобода, вільна людина, конкурентна економіка. Це ж наше. Моє, Ваше Арсеній і Ваше Віталій. Поки ми сперечаємось, хто з нас крутіший, країна котиться вниз, економіка стагнує, люди живуть в бідності, втрачаючи віру в своє майбутнє. Досить! Тому публічно пропоную вашим кандидатам в окрузі 223 зняти свої кандидатури на мою користь. Знову, як показовий символічний жест для всієї країни, найперше для столиці. Друзі мої, нарешті об'єктивно оцініть нинішні кандидатури від ваших політичних сил по інших мажоритарних округах України. Зробіть ще декілька знакових символічних жестів по всій країні. Можливо, це неочікувана пропозиція, але цілком логічна. Бо хтось з нас має зробити перший крок до політики іншої якості. Звичайно, якщо ми хочемо об’єднати усі здорові сили суспільства, а не задовольнити власні амбіції.

Чому моя пропозиція має сенс саме сьогодні? Чому я чекав часу, коли вже не буде формальної можливості для зняття кандидатів? Тому що мені потрібен саме символічний жест!  Жест, який доведе всім нашим прихильникам одну просту річ – заради великої ідеї, заради ідеї переформатування влади, ми дійсно можемо об'єднатись! А ще, Арсеній і Віталій,  я добре пам’ятаю, як ми разом боролися проти тієї вакханалії, яка творилася в Києві з подачі різноманітних кланів та кланчиків. Пам’ятаю вашу принципову позицію і знаю, що вона збігається з моїм світоглядом. Отже турбота про майбутнє Києва нас об’єднує, а не роз’єднує. Інтереси мешканців району для мене є законом, і ці інтереси я ніколи не зраджував. Я не менше, ніж ви зацікавлений у знищенні корупції та припиненні державного пограбування місцевих громад. В європейському шляху розвитку України.

Тож визначайтеся. Якщо «так» ми йдемо з вами пліч-о-пліч і разом будуємо нову Україну. Якщо ж «ні» це, на жаль, підтвердить тільки те, чого так бояться наші виборці в нас все ще домінують корисливі партійні інтереси, а не жага змагатись за майбутнє країни.

Йду на вибори, аби працювати на користь своїх виборців. Крапка. І я це робитиму – з вами або без вас. Моя ж пропозиція – це бажання згуртувати суспільство навколо єдиної загальної мети. Вибір за вами …

Віктор Пилипишин

 
АДРЕСНА ПРОГРАМА ДІЙ ВІКТОРА ПИЛИПИШИНА
Передвиборча програма Віктора Пилипишина
приймальні
 

Голосування

Чи готові ви взяти участь у експерименті – скинутися грошима, найняти іноземну кампанію і зробити кілька кілометрів дорожнього покриття? Таким чином, ми побачимо, чи реально зробити дорогу якісно і надовго, якщо робити її без «відкатів» і «на совість»
Результати
 
 
 
Університет третього віку

 

Відео

  

 

Останні коментарі

 

Творчість передусім!

Монолог

Во все века

Была Фемидой, Музой и Звездою,

Марией-матерью и Лыбедью-сестрою,

Носительницей доброты, любви,

И вечною дарительницей жизни,

А вы, великие мужи,

Презрев мои исконные деянья,

Одели на меня стальное одеянье,

И в руки дали щит и меч.

Зачем? Чтоб вас, мужи, беречь?

Чтоб неба синь мечом кромсать на тучки?

Тут вы, мужи, дошли до ручки.

Аве, Мария!

Иноземцева Лариса Михайловна, студентка Университета третьего возраста

Детальніше...    |   П'ятниця, 15 квітня 2011, 11:01
   
 

Корисні посилання

Персональний сайт Віктора Пилипишина

Блог Віктора Пилипишина на УП

 

Розсилка

 

Iм'я:

 

e-mail:

 

Вiдписатись

 
 
Форум активних Киян Форум активних киян Моє місто Моя карьера Мої розваги Спорт та туризм Моє авто Моя дача Смачненьке та корисне
Гаряча лінія
Телефон гарячої лінії громадського руху Кияни передусім!